Hakkımızda

Lezzet denilince akıllara gelen ilk isim Ceylan Gıda!

1970 yılında Unkapanı’nda kurulan şirketimiz ile öncü lezzet olarak akıllara kazındık. Ezine peyniri denildiğinde İstanbul’da akıllara gelen bir firma olarak adımızı duyurduk. Dedelerimizden başlayan lezzet yolculuğumuza şu an “dedelerinin torunları” olarak devam ediyoruz. Amacımız adımızı korumak ve bu lezzeti sürdürmek.

Ceylan Gıda olarak Kütahya'da kendi mandıramızda sütlerimizi üretiyoruz. Kendi sütlerimizden yaptığımız süt ürünlerini başta İstanbul olmak üzere çeşitli şehirlere ulaştırıyor ve adımızı her yere duyurmayı hedefliyoruz.

Ceylan Gıda olarak sadece süt ürünleri ile kalmıyor, et ürünlerinde de en doğal lezzeti insanlarla buluşturuyoruz. 40 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmet ile büyük firmaların da tedarikçiliğini yaparak her geçen gün daha da büyümeye devam ediyoruz.

Mutlulukla Üretiyoruz

Ceylan Peynir yılların verdiği tecrübeyle ürettiği Ezine Peynir ' inde hem iç piyasa da hem de dış piyasadaki pazar payını büyütmeyi hedefliyor ! 

Her tezgaha uygun süt ürünlerimizle müşterilerimizin talep ve ihtiyacını karşılamak ana hedefimiz. Bu sebeple müşterilerimizin talepleri doğrultusunda üretimimiz içinde yer almayan kahvaltılık ürünleri kendini kanıtlamış firmaların bayiliklerini alarak bu ürünleri ürün portföyümüze ekledik ve böylelikle müşterilerimizin çözüm ortağı olduk. "Müşteri Memnuniyeti" parolasıyla yolumuza devam edip iç piyasa dışında dış piyasaya da ihracat yapmak öncelikli hedefimiz arasında yer alıyor.

Kalite Belgeleri